Dámské kabelky a módní doplňky

Jsme jedním z největších dovozců kabelek na českém trhu. Snažíme se, aby naše kolekce kabelek a módních doplňků byla originální a přitom natolik široká, aby si v ní vybral opravdu každý. Kabelky ale nejsou naším jediným sortimentem. Na našich stránkách objevíte i kolekci kožených peněženek nebo velmi úspěšných módních štrasových přívěšků ke kabelkám.

Ze značkových kabelek nabízíme kolekce Oilily, Leontine Hagoort, Nardini, Bibo le Sac a v omezeném množství i kabelky Guess. V sekci Oilily outlet a Oilily doplňky vyprodáváme starší kolekce kabelek a doplňků Oilily se slevami 10 až 50%. Pro cestovatele nabízíme také cestovní řadu kufrů a tašek Oilily Travel Line.

Kolekce kabelek nabízených v tomto eshopu je v porovnání s nabídkou v našich kamenných obchodech přeci jenom trochu omezená. Např. aktuální kolekci oblíbených značkových kabelek Oilily koupíte pouze v našich kamenných obchodech. Proto pokud si v našem eshopu nevyberete, rádi Vás přivítáme v některé z našich prodejen. Kromě kabelek máme v našich kamenných prodejnách široký výběr módních doplňků (peněženky, štrasové hodinky, šátky, brýle nebo doplňky k mobilním telefonům) a bižuterie (náušnice, náhrdelníky, náramky, přívěšky na kabelky, brože, sponky, čelenky a další).

http://www.kabelky-bizuterie.cz/