Internetové knihkupectví Knihy.ABZ.cz

Knihkupectví Knihy.ABZ.cz vzniklo v Praze v roce 2005, kdy byl spuštěn eshop obsahující asi 2 500 různých titulů. Nabídka byla kontinuálně rozšiřována, až dosáhla začátkem roku 2007 téměř 30 000 položek. V tomto termínu proběhlo také přestěhování knihkupectví do Ostravy, kde jsme otevřeli i kamennou prodejnu.

Rozšiřování sortimentu a nabízených služeb i zdokonalování logistiky se nadále rozvíjelo a rozvíjí, za zmínku stojí například otevření odběrného místa v Praze-Vršovicích, které proběhlo koncem roku 2008, nebo spuštění bonusového systému pro věrné zákazníky v polovině roku 2009.

V současnosti máme 5 odběrných míst (Ostrava, Praha 10, Praha 2, Praha 6, Brno, Plzeň, České Budějovice) a nabízíme více než 60 tisíc různých titulů, přičemž několik tisíc jich máme přímo na našem centrálním skladě a velkou většinu ostatních jsme schopni získat do druhého dne.

Naší filosofií je mít co možná nejkompletnější nabídku českých publikací, kterou jsme schopni spolehlivě expedovat maximálně do několika málo dnů tak, abychom dostáli našemu sloganu a naši zákazníci byli opravdu spokojení, což soudě podle jejich vyjádření se nám dosud v drtivé většině případů skutečně daří.

http://knihy.abz.cz