Nákupní a zábavní centrum Avion Shopping Park Ostrava

Avion Shopping Park Ostrava je největším a nejznámějsším nákupním centrem v Moravskoslezském regionu. Příjemné prostory a živá atmosféra láká rodiny a místní obyvatele hlavně k nákupu, ale také k celodenním výletům a víkendovým radovánkám. 

Silná skladba nájemců a prvotřídní umístění dělá z Avionu ideální místo pro setkávání lidí všech věkových skupin z celého regionu.

Součástí nákupního centra je venkovní parkovište s 2 500 parkovacími místy a se snadným příjezdem z Rudné ulice a nově také 600 parkovacích míst v podzemní garáži, kam je možné se dostat z obou příjezdových komunikací (ul. Rudná a Výškovická). Všechna tato parkoviště jsou chráněna kamerovým systémem a bezpečnostní službou.
 
V areálu Avion Shopping parku je umístěno celkem 5 bankomatů: E-banka - hlavní vchod z Výškovické ulice Česká Spořitelna - přímo u jednotky ČS č. 111 ČSOB - u vstupu do OD IKEA Pharro - naproti prodejny Baťa a u prodejny Albert Hypermarket.
 
Připojení na síť zdarma pomocí WI-FI v prostorách pasáže, kterou můžete využít pro Váš pohodlný přístup na internet.
 
Myslíme i na Vaše děti - Vaše nejmenší můžete v klidu přebalit i nakrmit v jedné z místností pro matky s dětmi. Původní kojící místnost se nachází ve staré části Avionu v 1.patře vedle dětského koutku. Samozřejmostí je bezbariérový přístup.