BABYLISS BEARD DESIGNER SH510E – STEJNÁ KVALITA ZA POLOVIČNÍ CENU

Představte si, že kousek od sebe jsou dva barber shopy, které poskytují výborné služby ve stejné kvalitě. Jedno z nich si ale účtuje jen polovinu toho, co druhé. Pro které se rozhodnete?  

Zdá se vám ta otázka divná?

Hned objasníme, proč jsme ji položili.

Francouzská značka BaByliss vyrábí přístroje, které pro svoji kvalitu využívají nejen kadeřnictví i holičství na celém světě, ale stejně dobré produkty nabízí i do domácností uživatelů. Který z mužů by dnes nechtěl mít dokonale upravený vous podle nejnovějších trendů – právě to umožňuje zastřihovač BaByliss Beard Designer SH510E.

Model BaByliss SH510E pracuje velice rychle; je dvakrát rychlejší než běžné modely, a tak úprava vousů s dokonalým zástřihem nikoho před odchodem do společnosti, do práce, na jednání či na schůzku opravdu dlouho nezdrží. Přístroj je nejen rychlý, ale také tichý a s minimálními vibracemi, třikrát menšími než další srovnatelní zastřihovače. Jeho precizní práce je rozhodující pro určení rozdílu mezi zanedbaným vzhledem a nedbalou elegancí. Umožňuje to trojitá hlava s rotačními čepelemi, přičemž proti pevnému noži, potaženém patentovanou Titania se pohybuje nůž druhý z vysoce odolné nerezové oceli. Zastřihovač nabízí 50 délek zastřižení od 0,4 až 12 mm, přičemž jednotlivé posuny jsou pro kratší vous po 0,2 mm a 1 mm pro vous delší. Přesnou délku si lze nastavit díky informacím na přehledném LED displeji. Na jedno kompletní 90minutové nabití umožňuje až 40 minut používání Další výhodou je systém Wet&Dry pro použití přístroje sprše.

Nyní se můžeme vrátit k otázce z úvodu. Stejná kvalita za poloviční cenu, to je nyní případ zastřihovače BaByliss Beard Designer SH510E, který se doposud prodával za cenu 5 290 Kč, ale od 6. září 2017 bude v prodejnách Planeo Elektro nabízen s 52% slevou, tedy jen za 2 499 Kč (více na www.planeo.cz). Takže se dá říci, že rozhodování nikdy nebylo tak snadné!