Benefiční koncert pro školku

Koncert pro školku je benefiční koncert, který má za cíl finančně podpořit projekt Rekonstrukce dětského hřiště v areálu Mateřské školy logopedické.

Koncert proběhne dne 11. listopadu v ostravském klubu Fabric. V průběhu večera na pódiu vystoupí čtyři kapely - Clou, Post-It, Ready Kirken a Fiha, které vystupují za minimální honorář. Večerem bude provázet DJ Lowa. Prostřednictvím této akce chceme upozornit na dosavadní stav dětských hřišť nejen v Mateřských školách v Ostravě, ale také hřišť veřejných a tímto koncertem získat finanční prostředky na podporu našeho konkrétního projektu Rekonstrukce dětského hřiště v areálu Mateřské školy logopedické.

Dva důvody, proč zrovna koncert
Snaha získat finanční prostředky pro náš projekt. Jedná se o získání finančních prostředků na vybudování dětského hřiště v areálu Mateřské školy logopedické, U školky 1621, Ostrava - Poruba. Spojení dvou věcí do jedné. Ať už se jedná o benefiční akci, kterou podpoří lidé, kteří mají zájem, aby se něco změnilo, tak na druhou stranu tato akce zaujme člověka, který se věnuje dosavadní hudební scéně.