Dokonalá svatba v Divadle Jiřího Myrona

Zveme vás 9. ledna v 18.30 do Divadla Jiřího Myrona – bude se zde totiž konat DOKONALÁ SVATBA. O třeskutou zábavu, fatální přešlapy a neuvěřitelné záměny nebude nouze!

Výchozí zápletka hry je poměrně jednoduchá, o to dynamičtěji se však od začátku do konce rozvíjí. Jednoho pozdního rána se v novomanželském apartmá britského hotelu probouzí ženich Bill vedle naprosto neznámé dívky. Navíc si z předešlé noci, během níž absolvoval – evidentně bujarou – rozlučku se svobodou, nic nepamatuje. Jistě ví jen to, že do nepřípustně obsazeného apartmá za chvíli dorazí jeho snoubenka Ráchel, aby se připravila na polední obřad... S řešením celé prekérní situace Billovi pomáhá svědek Tom. Společně se rozhodnou, že neznámou dívku budou vydávat za pokojskou. Jaké překvapení, když do apartmá vstupuje opravdová pokojská!

DOKONALÁ SVATBA s podtitulem Když nešílí nevěsta, ale ženich, se dočkala velkého přílivu smíchu ze strany zaplněného hlediště. Hra Robina Hawdona padla na úrodnou půdu a excelentní komedie s úžasným výběrem herců se v Ostravě proměnila v dokonalou taškařici plnou zápletek odkazujících na klasické francouzské komedie,“ uvedla například po premiéře ve své recenzi na www.ostravan.cz Evelína Vaněk Síčová.

www.ndm.cz 

Foto ilustrační. Zdroj: pixabay.com