Eshop akademie vás naučí, jak prodávat po internetu

Pokud používáte systém SHOPMC nebo se chystáte ke změně a právě zvažujete, jaký si pořídíte, vyzkoušejte na 2 měsíce zdarma plnou verzi našeho eshopu SHOPMC ULTIMATE.

Můžete tak absolvovat náš kurz a je jen na Vás, zda si ho necháte nebo ne. V naší akademii Vám vysvětlíme, jak se s administrací pracuje, jak využít všechny moduly k zvýšení prodeje a také postupy, které je nutné udělat, věci co vykonat před spuštěním eshopu .. 

Eshop akademie je projekt BusinessMC a je na adrese www.eshopacademy.cz

V první řadě se musíme dobře seznámit s Vaší firmou, Vašimi cíli, proč eshop nasazujete a co by měl umět. Projdeme s Vámi jednotlivé body, zda bude napojení na sklad, případně sklady (můžete mít několik skladů), informační systém Vaší firmy apod. Zda budete prodávat pouze koncovým zákazníkům (segment B2C), nebo jen obchodníkům (segment B2B), případně oběma. Náš systém umí hravě obě varianty s možnostmi vytvořit si libovolný počet kategorií zákazníků (koncový uživatel, student, podnikatel, obchodník s obratem nad 50.000,- Kč / měsíc, s obratem nad 100...).

Správně připravený a nastavený eshop Vám do budoucna přinese klid, díky originálnímu designu se odlišíte, eshop bude ve stejném duchu jako zbytek Vaší firmy, a to jsou jen některé z důvodů, proč si nechat vytvořit eshop přímo na míru dle Vašich požadavků. A nyní díky nové možnosti financování (bez navýšení) je možné každému začít s profesionálním řešením.

V našich kurzech se dozvíte i další věci, jako právní aspekty podnikání, což vysvětluje Stanislav Mašek, Miroslav Šůs může pomoci s lidmi ve firmě, motivací ...

 

www.eshopacademy.cz