HONÍ VÁS MLSNÁ? NECHTE SI PŘIVÉZT ZMRZLINU PŘÍMO DO PRÁCE

Léto bez zmrzliny, to by snad ani nebylo možné! A co si budeme povídat, v pracovní době není zase tak úplně čas jen tak si odskočit a vyrazit s kolegy na dva (tři, čtyři…) kopečky vaší oblíbené příchutě. Tak co takhle nechat si zmrzlinu nebo sorbet přivézt přímo k vašemu pracovnímu stolu?

Osobní asistent DoDo vám poslouží jako vaše pravá ruka, sežene a přiveze cokoliv a kamkoliv. Třeba i dokonale studenou zmrzlinu! Jak to dokáže? Ne, teleport „Doďák“ ještě neumí, ale ty nejlepší zmrzlinárny jsou na takové situace skvěle připravené! Mají pro své zákazníky k dispozici termoboxy.

Odkud si nechat přivézt tu nejlepší zmrzlinu?

Puro Gelato

Zmrzlinárna, která disponuje již čtyřmi pobočkami v Praze, vychází z původního řemeslného způsobu výroby a využívá rozmanité chutě, které nabízí příroda, bez chemických přísad.

Svým zákazníků nabízí kromě klasických vynikajících vaflových kornoutků nebo kelímků také 1 l a 1,5 l velké termoboxy, v nichž vy nebo asistent Dodo převeze zmrzlinu naprosto bez problému. A co víc, v této zmrzlinárně lze zakoupit jedinečnou osobní termosku, díky níž získáte s každým nákupem 10 % slevu.

Zmrzlinář

…věří v rozmazlené zákazníky, kteří nechtějí kompromisy. A věří v dokonalou zmrzlinu, prvorepublikové recepty, ale i kreativní přístup.

Receptur, které od roku 2008 prošly rukama rodiny Hrivňáků, je více než 100 a vznikají stále nové a nové. Na pobočce Zmrzlináře vždy s jistotou naleznete 4 základní a nejoblíbenější druhy, a to čokoládu, vanilku, jahodu a pistácii. Dalších 12 druhů se neustále a velmi rychle obměňuje, proto je vždy milým překvapením, které budou k dispozici během Vaší návštěvy.
Polovinu nabídky tvoří sorbety, jež jsou vhodné jak pro vegany, tak pro všechny s intolerancí na laktózu či lepek.

Navíc tato zmrzlinárna nabízí termoboxy na 4, 6 nebo 12 kopečků jejích lahodné zmrzliny.

Créme de la Créme

Už jste slyšeli o panu Zmrzlinkovi? Tak tento pán stojí za příběhem zmrzlinárny Créme de la Créme. To on pracoval mnoho let v Itálii pro nejlepší italské zmrzlináře, aby pak tuhle luxusní dobrotu vymýšlel a vyráběl tady u nás.

Všechny zmrzliny jsou bezlepkové a vyrábí se ručně za pomoci tradičních italských řemeslných zmrzlinových výrobníků původním způsobem, kde každá zmrzlina má svůj jedinečný recept sestavený zmrzlinářem Honzou Hochsteigerem.

Vy si pro jejich vynikající zmrzku můžete vyslat „Doďáka“. Zmrzlinárna prodává zmrzlinu s sebou. Mají ½ kg a 1 kg balení. Do 1/2kg krabičky se vejdou 4 druhy a do 1 kg až 6 druhů. A protože chtějí být maximálně eko a neprodukovat zbytečné plasty, nově také nabízejí bio vaničky z kukuřičné celulózy.