Právě se nacházíte:

Metalická kolekce Polished

Značka Eastpak představuje novou nepřehlédnutelnou kolekci Polished, která je inspirovaná městem, jeho blyštivou architekturou, skleněnými a zrcadlovými plochami a jejich lámajícími se odrazy i odlesky. Nabízí dva luxusní odstíny, růžové zlato a tmavé stříbro, ve formě městských batohů typického tvaru Padded Pakr a stylových ledvinek Springer.  

Do ulic s lesklými batohy Eastpak Padded Pakr Rose Gold a Dark Silver
Lesklé materiály pozvedají městské batohy Padded Pakr na vyšší úroveň, odráží světlo a jsou tak nepřehlédnutelné a výstřední. Extravagantní design ale není ošizen ani o praktičnost. Batohy mají polstrovanou zádovou část, díky které drží svůj tvar a pohodlně se nosí. Zároveň mají polstrované ramenní popruhy, které se nezařezávají. Objem batohů je 24 litrů.

Nesmrtelné ledvinky v lesku Eastpak Springer Rose Gold a Dark Silver 
Ledvinky se vrací v plné síle, ovšem tentokrát jako výrazný módní doplněk, jehož výhodou je praktičnost. Všechny své osobní věci máte stále u sebe a pod dohledem. Lesklé ledvinky řady Polished nabízí jednu hlavní kapsu a jednu zadní bezpečností na doklady nebo hotovost. Pás je přizpůsobivý až do délky 105 cm. Objem ledvinek jsou 2 litry.